2 000 KČ PRO VÁS NA NÁKUP NA MALL.CZ

Představujeme Vám exkluzivní MALL.CZ kreditní kartu, kterou jsme připravili ve spolupráci s Raiffeisenbank a.s. speciálně pro Vás, naše zákazníky. MALL karta v sobě nese překvapivě velké výhody.

Jako speciální poděkování navíc každý držitel použité MALL karty získá odměnu ve výši 2 000 Kč na nákup na MALL.CZ.

HLAVNÍ VÝHODY KREDITNÍ KARTY MALL.CZ

ZÍSKEJTE IHNED 2 000 KČ NA NÁKUP NA MALL.CZ

Po použití MALL karty získáte dárkový certifikát ve výši 2 000 Kč na Váš nákup na MALL.CZ.

DOSTÁVEJTE ODMĚNU 2 % Z PLATBY

Získejte 2 % z nákupu zpět na kartu, nejen na MALL.CZ (až do výše 12 000 Kč za rok). Pozor, od 1. 4. 2017 dochází k úpravě odměn. Více informací naleznete zde.

ROZLOŽENÍ DO SPLÁTEK BEZ NAVÝŠENÍ

Rozložte s MALL kartou Váš nákup na MALL.CZ nad 2 000 Kč do splátek na 12, 18 nebo 24 měsíců absolutně bez navýšení (úroková sazba 0% p.a.).

BEZKONTAKTNÍ PLATBY

Bezkontaktní samolepka na telefon umožní bezkontaktní platbu do 500 Kč bez nutnosti zadávat PIN. S PIN platby neomezeně.

SLEVY AŽ 25 % U VÍCE NEŽ 1 200 OBCHODNÍKŮ

MALL.CZ kreditní karta je vstupenkou do světa výhod u všech partnerů programu Raiffeisen Club.

ONLINE BEZPEČNĚ

Se zabezpečením 3D Secure získáte bezpečnější online platby kreditní kartou.

PODROBNOSTI O PRODUKTU

S MALL.cz kreditní kartou si užívejte slevy a výhody na každém kroku.
Finanční limit až 600 000 KčBezkontaktní karta vám při placení ušetří časV CENĚ dodatková karta ve formě bezkontaktní nálepkyNeustálý přehled o platbách díky SMS službě Kredit info
Vrátíme vám až 12 000 Kč ročně z vašich nákupů
Nakupujte doma i v zahraničí, a získejte až 12 000 Kč ročně zpět na svou kartu. Peníze zpět získáte ve formě Prémií, jejich připsání provedete jednoduše prostřednictvím Infolinky.

ZMĚNA VÝŠE ODMĚN PRO KREDITNÍ KARTY MALL.CZ

Od 1. 4. 2017 dochází ke změně výše odměn za používání kreditních karet MALL.cz. Více informací zde:

• 2 % zpět z plateb kartou na Mall.cz, na internetu a v zahraničí.
• Až 8 400 Kč ročně zpět na vaši kartu, pokud máte nebo si sjednáte u Raiffeisenbank osobní běžný účet.
• Až 6 000 Kč ročně zpět na vaši kartu, pokud osobní běžný účet u Raiffeisenbank nemáte.

Úplný přehled odměn platných od 1. 4. 2017 najdete v Programu výhod.

Získejte slevy u stovek obchodníků

Díky programu PREMIUM RB Club můžete využít slevy na nákupy zboží i služeb z oblastí volný čas, móda, cestování, gastronomie atd. V programu jsou e-shopy a kamenné obchody po celé České republice. Více informací na PREMIUM RB Club.
Komfortní služby pro každý den doma i na cestách
Svoje cesty můžete začínat stylově. Díky ELITE programu od MasterCard získáte zvýhodněné vstupy do letištních salonků na Letišti Václava Havla a na letišti ve Vídni. Další výhodou jsou asistenční služby Nonstop Alarm Centra, které vám pomohou při rezervaci hotelu nebo restaurace, v případě havárie v domácnosti nebo na silnici.

SMS služba Kredit Info

Chcete mít účet své kreditní karty stále pod kontrolou? Aktivujte si SMS službu Kredit Info. Po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik doplatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.
Bezkontaktní platby vám ušetří čas
Díky bezkontaktní technologii můžete platit jednoduše a rychle. Stačí přiložit kartu k terminálu a při částce nad 500 Kč zadat PIN. Během několika vteřin máte zaplaceno.
Plaťte svou kartou na internetu bezpečně
Služba 3D Secure je v rámci karty zdarma a zabezpečí vaše platby kartou na internetu. Pokud provádíte platbu u obchodníka, který podporuje 3D Secure zabezpečení, pak pro její potvrzení obdržíte jednorázový kód na Váš mobilní telefon. Více informací o službě
Stát se majitelem MALL.cz kreditní karty je jednoduché. Co k tomu potřebujete?
Věk minimálně 18 let
Pravidelný čistý měsíční příjem aspoň 12 000 Kč
Státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR
Doklad totožnosti
Kontaktní telefonní číslo
Případně doklad o příjmu, daňové přiznání, nebo výměr důchodu
Pokud nám neposkytnete požadované informace a doklady, tyto informace či doklady nebudou úplné a pravdivé, nebo pokud nebudou dostatečně vysvětleny či doplněny dle našich požadavků, jestliže to bude zapotřebí, nebudeme schopni posoudit Vaši úvěruschopnost a úvěr Vám nebudeme moci poskytnout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
administrator2 000 KČ PRO VÁS NA NÁKUP NA MALL.CZ Představujeme Vám exkluzivní MALL.CZ kreditní kartu, kterou jsme připravili ve spolupráci s Raiffeisenbank a.s. speciálně pro Vás, naše zákazníky. MALL karta v sobě nese překvapivě velké výhody. Jako speciální poděkování navíc každý držitel použité MALL karty získá odměnu ve výši 2 000...| peníze s rozumem