Bankovní půjčky

Banky poskytují půjčky od nepaměti. Většina lidí je právem pokládá za velmi solidní společnosti, na které se mohou spolehnout. Portfolio půjček, které nabízí bankovní instituce, je dostatečně rozsáhlé a vybere si z něj téměř každý. Banky nabízí jak půjčky pro studenty (kontokorent) tak pro pracující. Bankovní půjčky se pohybují od několika tisíců korun až po stovky tisíc.

Získat bankovní půjčku však není vždy tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Výhodu mají stálí klienti banky, o kterých si banka vede přehled. Bankovní instituce o svých klientech ví, jaké mají příjmy a zda jsou dostatečně bonitní. Banky totiž zásadně nepůjčují klientům, kteří nemají dostatečně vysoké příjmy. Pokud si zažádáte o půjčku v bance, můžete si být jisti, že si Vás banka dostatečně prověří, než Vám půjčku poskytne.

Průběh vyřizování bankovní půjčky je poněkud zdlouhavý. Je to dáno tím, že si banka potřebuje ověřit všechny poskytnuté informace. Pokud potřebujete půjčku velmi rychle, raději to v bance ani nezkoušejte, jenom ztratíte drahocenný čas. Obrovskou výhodou bankovních půjček jsou nízké úroky a RPSN. V případě bankovní půjčky se nikdy příliš nepřeplatíte.

Nebankovní půjčky

Další alternativou jsou nebankovní půjčky. Nebankovní instituce sice nemají tak dobrou pověst jako banky, v zásadě se však jedná o solidní společnosti, které nabízí ještě více půjček, než samotné banky. Pokud jste u banky s žádostí o půjčku nepochodili, s největší pravděpodobností ji získáte právě u nebankovní společnosti.

Nebankovní instituce nabízí opravdu pestrou škálu půjček, které jsou dostupné téměř všem klientům, včetně těch problémových. Nebankovní společnosti totiž nabízí půjčky bez prověřování registru či výše příjmů. Peníze tak mohou získat i nezaměstnaní, důchodci či maminky na mateřské dovolené.

Samostatnou kapitolou je v poslední době nový a dynamicky se rozvíjející sektor P2P půjček.

Vyřízení nebankovní půjčky je velmi snadné a často zabere jen pár minut. Nově o něj lze zažádat i přes internet, takže nebudete muset vytáhnout paty z domova. Nebankovní půjčky však mají i své nevýhody. Tou největší jsou vysoké úroky a RPSN. Nebankovní společnosti často požadují poplatek za vyřízení půjčky, který může dosáhnout výše několika tisíc korun.

Pokud se tedy rozhodujete mezi bankovní a nebankovní půjčkou, musíte zohlednit, zda půjčku potřebujete ihned či nějaký ten den počkáte. Pokud Vám vyšší úroky nevadí a navíc máte zápis v registru dlužníků, nic jiného než nebankovní půjčka Vám nezbude. V opačném případě raději volte bankovní půjčku.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/statni-podpora-2000-800x419.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/statni-podpora-2000-800x419-150x150.jpgMarkéta KyseláOsobní financebanky,půjčky,úvěr,Zonkyvar sklikData = { elm: 'sklikReklama_73977', zoneId: '73977', w: 728, h: 90 }; Bankovní půjčky Banky poskytují půjčky od nepaměti. Většina lidí je právem pokládá za velmi solidní společnosti, na které se mohou spolehnout. Portfolio půjček, které nabízí bankovní instituce, je dostatečně rozsáhlé a vybere si z něj téměř každý. Banky...| peníze s rozumem