Většina lidí si takzvaně „syslí“ peníze pod polštářem nebo je schovávají v nočním stolku. Je sice skvělé, že si tvoří finanční rezervu, která se jim v budoucnu může hodit, na druhou stranu jim během let nebudou narůstat, ale zůstanou ve stejné výši. Jestli toužíte po zhodnocení svých úspor, doporučujeme je investovat, a to nejlépe do nemovitostí v zahraničí, do nichž se dnes investovat vyplatí.

Mnozí lidé se nebojí investovat, což je skvělé. Většinou investují do podílových fondů nebo do dluhopisů, bohužel tyto investice neslibují vysoké zisky. Mnohem lepší a větší zvýhodnění dosáhnete tehdy, kdy budete vlastnit nemovitost. Nemluvíme však o nemovitostech v České republice, ale spíše o nemovitostech v zahraničí, které mohou být v budoucnu hlavním zdrojem příjmů.

Možná se ptáte, proč je lepší investovat do nemovitostí v zahraničí. Důvod je prostý – nemovitost můžete nejen pronajímat, ale taky může sloužit jako vaše letní sídlo. Když koupíte nemovitost třeba na Roatanu v Karibiku, víte, kam budete v příštích několika letech jezdit na dovolenou, aniž byste utratili za ubytování.

Roatan jako stále atraktivnější destinace

Ostrov Roatan v Hondurasu je stále atraktivnější destinace, která se nachází konkrétně v západním Karibiku. Atraktivní je zejména proto, že zde máte své soukromí. Ostrov Roatan totiž leží v malém souostroví nedaleko zmiňovaného Hondurasu. Nesetkáte se zde s hotely a mnohými službami, můžete si zde žít podle svého. Dostanete se sem klasicky letadlem, což je dnes nejpohodlnější a nejrychlejší dopravní prostředek.

V létě vaše sídlo, v zimě sídlo pronajměte

Jak jsme zmínili, koupit si nemovitost na Roatanu je výhodné po všech směrech. V létě může nemovitost sloužit jako vaše dovolenkové sídlo, v zimě můžete sídlo pronajímat ostatním. Jelikož se jedná o Karibik, ceny se nebojte nabídnout vysoko.

Pokud zvažujete koupi nemovitosti na Roatanu, obraťte se na Reality Roatan. Poradí vám a pomůžou tak, aby prodej nemovitosti či případný další pronájem probíhal bez problémů.

Obsah tohoto článku je sponzorovaný.
Web investicechytre.cz za tento obsah neodpovídá ani nenese zodpovědmnost za propagované produkty. Čtenáři by měli podniknout vlastní zvážení, než podniknout jakékoliv kroky týkající se předmětných společností či produktů.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/05/roatan.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/05/roatan-150x150.jpgJosef ŠoupalInvesticeRealitySponzorovánoHonduras,Karibik,komerční článek,nemovitosti,sponzorovánoVětšina lidí si takzvaně 'syslí' peníze pod polštářem nebo je schovávají v nočním stolku. Je sice skvělé, že si tvoří finanční rezervu, která se jim v budoucnu může hodit, na druhou stranu jim během let nebudou narůstat, ale zůstanou ve stejné výši. Jestli toužíte po zhodnocení svých úspor, doporučujeme...| peníze s rozumem