Většina lidí si takzvaně „syslí“ peníze pod polštářem nebo je schovávají v nočním stolku. Je sice skvělé, že si tvoří finanční rezervu, která se jim v budoucnu může hodit, na druhou stranu jim během let nebudou narůstat, ale zůstanou ve stejné výši. Jestli toužíte po zhodnocení svých úspor, doporučujeme je investovat, a to nejlépe do nemovitostí v zahraničí, do nichž se dnes investovat vyplatí.

Mnozí lidé se nebojí investovat, což je skvělé. Většinou investují do podílových fondů nebo do dluhopisů, bohužel tyto investice neslibují vysoké zisky. Mnohem lepší a větší zvýhodnění dosáhnete tehdy, kdy budete vlastnit nemovitost. Nemluvíme však o nemovitostech v České republice, ale spíše o nemovitostech v zahraničí, které mohou být v budoucnu hlavním zdrojem příjmů.

Možná se ptáte, proč je lepší investovat do nemovitostí v zahraničí. Důvod je prostý – nemovitost můžete nejen pronajímat, ale taky může sloužit jako vaše letní sídlo. Když koupíte nemovitost třeba na Roatanu v Karibiku, víte, kam budete v příštích několika letech jezdit na dovolenou, aniž byste utratili za ubytování.

Roatan jako stále atraktivnější destinace

Ostrov Roatan v Hondurasu je stále atraktivnější destinace, která se nachází konkrétně v západním Karibiku. Atraktivní je zejména proto, že zde máte své soukromí. Ostrov Roatan totiž leží v malém souostroví nedaleko zmiňovaného Hondurasu. Nesetkáte se zde s hotely a mnohými službami, můžete si zde žít podle svého. Dostanete se sem klasicky letadlem, což je dnes nejpohodlnější a nejrychlejší dopravní prostředek.

V létě vaše sídlo, v zimě sídlo pronajměte

Jak jsme zmínili, koupit si nemovitost na Roatanu je výhodné po všech směrech. V létě může nemovitost sloužit jako vaše dovolenkové sídlo, v zimě můžete sídlo pronajímat ostatním. Jelikož se jedná o Karibik, ceny se nebojte nabídnout vysoko.

Pokud zvažujete koupi nemovitosti na Roatanu, obraťte se na Reality Roatan. Poradí vám a pomůžou tak, aby prodej nemovitosti či případný další pronájem probíhal bez problémů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/05/roatan.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/05/roatan-150x150.jpgJosef ŠoupalInvesticeRealitySponzorovánoHonduras,Karibik,komerční článek,nemovitosti,sponzorovánoVětšina lidí si takzvaně 'syslí' peníze pod polštářem nebo je schovávají v nočním stolku. Je sice skvělé, že si tvoří finanční rezervu, která se jim v budoucnu může hodit, na druhou stranu jim během let nebudou narůstat, ale zůstanou ve stejné výši. Jestli toužíte po zhodnocení svých úspor, doporučujeme...| peníze s rozumem