Investice chytře.cz

Chcete efektivně zhodnotit vaše peníze? Využijte služeb půjčkomatů! Investice chytře.cz

random image

Chcete efektivně zhodnotit vaše peníze? Využijte služeb půjčkomatů!

user Jan Kříž | cal 22.11.2011 | Vše o dobrých investicích Investice |

V dnešních dnech čím dál více zaznívá slovo „půjčkomat“, ale málokdo ví, co tento termín znamená. Co to vlastně ten půjčkomat je? Jedná se o nový způsob jak zhodnotit vaše peníze až padesátinásobně za pouhý rok, tedy pokud jste ochotni riskovat!


image of Chcete efektivně zhodnotit vaše peníze? Využijte služeb půjčkomatů!
zůročení peněz, jak nasetrit na bydleni, jak zhodnotit peníze, nejlepší zůročení peněz, jak efektivne zhodnotit penize, jak rychle zhodnotit peníze, zhodnotim vase penize, Nová možnost jak zhodnotit své peníze rychle a efe, zuroceni penez, jak rychle našetřit peníze,

V dnešní době je poměrně složité najít dobrý způsob, jak svoje našetřené peníze kvalitně a rychle zhodnotit, aby se jen tak ladem neválely na účtu. Lidé přestávají věřit bankám, stavebnímu spoření, nebo dokonce investicím do akcií, či zlata a hledají něco nového, co by je mohlo více zaujmout. Před rokem byl proto otevřen první český portál, který nabízí klientům možnost zapůjčit peníze nějaké osobě a získat tak zúročení vašich peněz až o padesátinásobek za pouhý rok. Tento projekt již v České republice není jediný. Tento rok v říjnu začal na stejném principu fungovat další půjčkomat a dočkal se obrovské popularity.

Jaký je princip půjčkomatů?

Webová stránka, která se nazývá půjčkomat, vám dá po zaregistrování možnost prohlídnout si profily lidí, kteří na takovéto stránce vystavují inzeráty, ve kterých uvádějí, kolik peněz potřebují půjčit, jak dlouho hodlají zapůjčené peníze splácet, jaké budou jejich měsíční splátky a proč vlastně potřebují půjčit. Pokud vás nějaký takový inzerát zaujme tak na něj zareagujete a normálně dané osobě půjčíte na dlužní úpis chtěný obnos. Takový člověk vám poté peníze splácí i s úroky a tak vy dostáváte nejenom zpět své peníze, ale také tučný obnos navrch.

Všechno má své ale, a půjčkomat není výjimkou. Mohou se zde objevit podvodníci, kteří si vymyslí falešný, ale dojemný příběh o tom, proč potřebují půjčit peníze. Přitom se může jednat o lidi, kterým banka, ale ani nebankovní instituce odmítli poskytnout úvěr a tak u nich máte riziko, že budete z nich peníze ve finále dolovat.

Proto se musíte rozhodnout samy, jestli vám za takové riziko jedinečné zúročení stojí!


Kometáře


Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

havarijní pojištění souží kdo muze zabavit vraceni na dani? aké su podnikatelské schopnosti podnikatelsky tip nejvetsi ceske firmy podle trzeb 2012 jak šetřite exekuce na plat v německu 2012 novela zákona o mateřské dovolené a jejím fin Placené reklamy na autě rušení stavebního spoření nezletilých dětí