Investice chytře.cz

Jak vydělávat třicet tisíc měsíčně? Jednoduše! Stát se podomním obchodníkem! Investice chytře.cz

random image

Jak vydělávat třicet tisíc měsíčně? Jednoduše! Stát se podomním obchodníkem!

user Jan Kříž | cal 24.07.2011 | Vše o zajímavých místech s velkým výdělkem Nejlepší práce |

Protože nezaměstnanost v Česku je na vysoké úrovni, stále více Čechů se uchyluje k práci podomních obchodníků, nebo tazatelů na ulicích. Ti nejotrlejší z nich vydělávají i 30 000,-Kč měsíčně!


image of Jak vydělávat třicet tisíc měsíčně? Jednoduše! Stát se podomním obchodníkem!
jak vydelat tricet tisic mesicne, Jak vydelat 30 tisic, jak vydelat 30000 mesicne, 30 000 mesicne, vypocet duchodu jednoduse, kde vydelat 30tis, 30000 milionaru, jak si vydelat mesicne 30 000, jak vydělat 30000, jak vydělat 30000 měsíčně,

Lidé jsou zoufalí, zvláště absolventi vysokých, či středních škol, protože do práce je nikdo přijmout nechce kvůli nedostatečné praxi. Vysokoškolákům, středoškolákům i běžným občanům pak nezbývá nic jiného, než jít na úřad práce, nebo si vybrat práci, která nepotřebuje praxi. Podomní obchodníci a pouliční tazatelé žádnou praxi nepotřebují, protože si je firmy většinou vyškolí samy. Bohužel lidé mají s tímto tipem prodeje negativní zkušenosti. Je to způsobeno tím, že někteří jedinci z řad podomních obchodníků, nebo tazatelů, jsou agresivní, nebo vulgární. V České republice nalezneme málo firem, které jsou poctivé a nabízejí kvalitní výrobky za opravdu výrobní ceny, a tak lidé se většinou setkávají s těmi nepoctivými a dochází tak k negativnímu zážitku.

Ruku na srdce, práce podomního obchodníka, či tazatele není med! Lidé jsou většinou na tyto lidi velmi arogantní, sprostý, či agresivní, přitom se jim člověk mnohdy snaží prodat opravdu kvalitní výrobek za nízké ceny. Pokud si myslíte, že vás mnohdy chtějí oškubat, pak to není pravda! Občas si je potřeba pročíst kolik stojí výrobní náklady a za kolik vám produkt nabízí různé supermarkety, hypermarkety, či kamenné obchody. Divili byste se jak moc vás tyto velké a pro lidi důvěryhodné instituce okrádají! Jsou to statisíce denně a to neokrádají jen zákazníky, ale i dodavatele.

Lidé jsou jednoduše zoufalí a hledají práci kde se dá. Ovšem na podomního prodejce, či pouličního tazatele musí mít člověk nervy ze železa, dostatečný žaludek a dobrou náladu. Jinak by se z toho zbláznil!

Proto neodsuzujte podomní prodejce, či pouliční tazatele, protože i ten pán v obleku má rodinu a musí ji uživit. Možná je tak zoufalí, že mu nic jiného nezbývá, nebo je natolik chytrý, že ví, že si tímto způsobem dokáže „lehce“ vydělat i dvojnásobek běžného platu v České republice.


Kometáře


Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

smlouva pojem jak výpočítat mzdu jak zjistit bezeškodný průběh povinné ručení nejlepsi zpusob ukladani penez mesicne do banky? jaká práce je nejlepší čína nemůže koupit usa jak vypočítám plat jan se vyhrabat z dluhu lide pujcuji lidem kolik procent je socialni a zdravotni pojisteni