Pokud dostanete upomínkový dopis, ve kterém vás upozorňují, že jste nezaplatili za nějaké služby, apod. které jste ovšem v životě nepoužívali a nic o nich nevíte, pak nestačí takovýto dopis hodit do koše a myslet si, že se nic stát nemůže. Ono ovšem může! V drtivé většině případů dojde k exekuci vašeho majetku, i když jste si služby nevyžádali a ani jste je nečerpali.

Ptáte se, jak je to možné? Je to velmi prosté. Pokud vám nějaká firma pošle upomínkový dopis na to, že jste doposud nezaplatili za jejich služby a vy vůbec nevíte, o co jde, ale přesto dopis přijmete, pak s takovýmto jednáním souhlasíte a musíte se k tomu nějak zachovat. Nejlépe ihned kontaktovat danou firmu a stěžovat si u ní, že jste žádnou jejich službu nevyužívali a že odmítáte zaplatit. Pokud se firma začne vykrucovat a říkat, že všechno vyřídí, pak ihned kontaktujte Českou obchodní inspekci a stěžujte si u ní. Zašlete jí co nejvíce dostupných materiálů jako je oskenovaný upomínkový dopis, poslanou elektronickou poštu s firmou, apod.

Nikdy v takovýchto případech nebuďte apatičtí a nenechte věci ladem. Mohlo by se stát, že by k vám přišli exekutoři a zabavili vám veškerý majetek. A to jistě nechcete!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/21188809_m.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/21188809_m-150x150.jpgFrantišek RákocziOsobní financedluhy,exekuce,obrana,pokutyvar sklikData = { elm: 'sklikReklama_73980', zoneId: '73980', w: 300, h: 250 }; Pokud dostanete upomínkový dopis, ve kterém vás upozorňují, že jste nezaplatili za nějaké služby, apod. které jste ovšem v životě nepoužívali a nic o nich nevíte, pak nestačí takovýto dopis hodit do koše a myslet si, že se...| peníze s rozumem