CRM, neboli Customer Relationship Management, je systém, díky němuž ty nejúspěšnější firmy udržují pevné a dlouhotrvající vztahy se svými zákazníky. Systém CRM pomáhá shromáždit veškeré informace o zákazníkovi a zjistit tak jeho potřeby, jaké služby vyhledává a jeho případná přání a potřeby. Získané informace poté firma použije pro získávání nových zákazníků a udržování vztahů se stálými zákazníky. Vše je o komunikaci a poskytování služeb či zboží, které vaši klienti chtějí. CRM software UNiQ všemi potřebnými vlastnostmi disponuje. Lze ho implementovat do všech odvětvích obchodu či jiného podnikání.

Základní složky a výhody CRM:

Marketing

Systém pomáhá stanovit cíle, analyzovat, plánovat a kontrolovat úspěšnost a také budoucnost vašeho podnikání. Pomůže vám také vylepšit služby, které vaše firma poskytuje a přizpůsobit se chování a potřebám zákazníka či klienta.

Komunikace

Každý obchod začíná kontaktem se zákazníkem. Ať už e-mailem, telefonem, pozvánkou či doporučením. Systém CRM vám pomůže prohloubit a upevnit vztahy s vašimi zákazníky a klienty. Udrží to tak i jejich loajálnostk vaší firmě.

Servis

Se systémem CRM můžete vytěžit maximální potenciál z aktuálních kontaktů zákazníků, obchodních případů a jiných projektů.

Management

Vše je o koordinaci. Je třeba sloučit a zocelit marketing spolu s managementem, prodejem a zákaznickým servisem právě pro upevnění vztahů, a především pro kvalitní péči o klienta či konkrétního zákazníka.

Podpůrné moduly

Systém CRM disponuje moduly s rozšířenými službami pro pohodlnější užívání, které jsou přizpůsobeny potřebám uživatele. (GALERIE jak to vypadá)

Navíc je CRM UNiQ přizpůsobivý, tudíž ho snadno synchronizujete s jakýmikoliv jinými účetními či ekonomickými systémy. Další výhodou jsou také pravidelné aktualizace softwaru pro udržení kvalitního chodu a pohodlnou, bezstarostnou uživatelskou manipulaci. Systém CRM je nepostradatelnou součástí vašeho podnikání. Zákazníci jsou základními kameny úspěchů vaší firmy.

Se systémem CRM souvisí další nepostradatelný systém. ERP, neboli Enterprise Resource Planning. Jedná se o další plánovací podnikový systém, pomocí něhož firma alokuje své zdroje, plánuje, kontroluje zásoby, marketing, finance a jiná oddělení firmy.

Různorodé názory

Někteří lidé si stále stěžují na složitost těchto systémů jak na pochopení, tak i na obsluhu. Ale také na cenu, či uvedení takového softwaru do provozu. Některým lidem dokonce nenaplňují jejich očekávání.

Na druhou stranu, CRM a ERP spousta podnikatelů, středních i větších firem velice chválí. Především tím, jak jim tyto systémy ulehčují práci, a to nejen v chodu celé firmy a udržování všech oddělení ve správném směru a přehlednosti o stavu zásob, výdajích, výnosech a dalších důležitých informací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/08/134752_34257_02.pnghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/08/134752_34257_02-150x150.pngStanislav KolaříkPodnikáníSponzorovánoCRM,CRM UNiQ,databáze,ERP,komerční článek,podnikání,sponzorovánoCRM, neboli Customer Relationship Management, je systém, díky němuž ty nejúspěšnější firmy udržují pevné a dlouhotrvající vztahy se svými zákazníky. Systém CRM pomáhá shromáždit veškeré informace o zákazníkovi a zjistit tak jeho potřeby, jaké služby vyhledává a jeho případná přání a potřeby. Získané informace poté firma použije pro získávání nových zákazníků...| peníze s rozumem