Drtivá většina Čechů si myslí, že mají dobře pojištěnou jak rodinu, tak i majetek. Bohužel když se něco stane, tak zjistí, že opak je pravdou a většinou pak od pojišťovny nevidí ani korunu. Někdy lidé prodělají i na tom, že správně nevyplní list o pojistné události. Některé věci prostě zatají, či vůbec neuvedou. To je rozhodně špatně, protože za věci, které neuvedete, nedostanete zaplaceno a naopak za věci, které zatajíte, můžete jít sedět, nebo platit vysoké pokuty. A to samozřejmě nikdo nechce!


Pokud si myslíte, že vám musí být prokázán záměr, abyste mohli být obviněni z pojistného podvodu, pak se velmi mýlíte! Z pojistného podvodu můžete být obviněni i nevědomky. Stačí, když se neřídíte při  vyplňování listu o způsobené škodě tak, jak máte. Při zatajení některých informací, ať už vědomě, či nevědomě, je samozřejmě trestné. Záleží pak pouze na likvidátorovi pojistné události, jak vaše chování překvalifikuje a jak budete posuzováni v očích pojišťovny.

Proto si dávejte pozor, a vyplňujte vždy takovéto důležité informace podle pravdy. Možná dostanete kvůli tomu míň peněz, ale můžete si být jistí, že vás nikdo nebude tahat po soudech. A to za ty peníze rozhodně nestojí! Soudy jsou totiž pekelně drahé.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/pojistnypodvod.bmphttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/pojistnypodvod-150x150.jpgMarkéta KyseláPojištěnípodvod,pojištění,právo,trestný čin,zločinDrtivá většina Čechů si myslí, že mají dobře pojištěnou jak rodinu, tak i majetek. Bohužel když se něco stane, tak zjistí, že opak je pravdou a většinou pak od pojišťovny nevidí ani korunu. Někdy lidé prodělají i na tom, že správně nevyplní list o pojistné události. Některé věci prostě...| peníze s rozumem