Na počátku burz u nás bylo klišé zkupovat zlato, nebo investovat do společností, které zlato zpracovávají, či těží. Zlato pomalu ztrácí na oblíbenosti, protože se často v tomto byznysu šidí, ale také kvůli tomu, že kvalita zlata pomalu klesá. Tento fakt nastává hlavně díky jeho těžbě, která se zvyšuje, a cenná naleziště pomalu začínají mizet. Proto doporučuji vsadit na krásné diamanty.

Diamantová těžba se oproti té zlaté výrazně zvýšila. Díky novým technologiím zpracování a těžby diamantů jde opravdu o jedinečný byznys, ve kterém se točí miliony a miliony dolarů. Pokud tedy nechcete prodělat a chcete investovat do nějaké společnosti, u které máte jasné, že její zisk půjde nahoru a tím i váš výnos, pak se určitě na internetu poohlédněte po nějaké těžařské, či zpracovatelské firmě, do které by se dalo investovat.

Máte dvě možnosti, a to investovat do těžařských a zpracovatelských firem, nebo rovnou zkupovat diamanty. Ta druhá varianta má pár nevýhod. První nevýhoda je ta, že potřebujete nějaký sejf, ve kterém svoje klenoty ukryjete. Pak také budete potřebovat nějaké zabezpečení a další podobné věci. Druhou nevýhodou je to, že když vám někdo diamanty ukradne, pak jste bez zisku, i když vám škodu pojišťovna uhradí. Ta ovšem neuhradí stáří a momentální cenu diamantu, ale vaší nákupku. Což je velmi nevýhodné. Dalším problémem je  fakt, že po vašem diamantu nemusí být po pár desítkách let zájem a vy přijdete o všechny investované peníze. Proto bych raději volil investici do nějaké těžařské společnosti, nebo do společnosti zpracovatelské.

Diamant je diamant, zlato je zlato. Rozhodněte se sami, do kterého vzácného kovu budete investovat. Můj názor ovšem znáte.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/diamant.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/diamant-150x150.jpgMarkéta KyseláInvesticediamanty,drahé kameny,drahé kovy,komodityvar sklikData = { elm: 'sklikReklama_73981', zoneId: '73981', w: 160, h: 600 }; Na počátku burz u nás bylo klišé zkupovat zlato, nebo investovat do společností, které zlato zpracovávají, či těží. Zlato pomalu ztrácí na oblíbenosti, protože se často v tomto byznysu šidí, ale také kvůli tomu, že kvalita zlata pomalu...| peníze s rozumem