V zahraničí je dnes patrný trend přechodu z aktivních forem investování k pasivním. Lidé si začínají aktivně spravovat a zhodnocovat své peníze. Lidé své prostředky zhodnocují spíše prostřednictvím pasivních instrumentů a sledují výkonnost portfoliového koše nebo amerických indexů. Dnes mohou investovat i přes internet, aniž by museli sedat na letadlo a jít přímo na burzu. Neinvestují do konkrétních akcií na burze, ale do ekonomiky jako celku. Češi jsou bohatší než dříve, a i když šetřivost zůstává na stejné úrovni, míra investic procentuálně roste. Klienti DRFG v průměru investují celkem 350 000 korun. Jednorázový vklad investuje asi ½ klientů a ⅓ přispívá formou pravidelných vkladů. Ze začátku do fondů vloží jednorázově 10 000 až 100 000 a pak měsíčně zasílají 500 až 2 000 korun.

Způsob investování

Oproti zahraničním investorům se Češi rozhodují spíše emocionálně a nedostatečně si zjišťují informace. Chtějí si rozhodovat sami o svých investicích a mnoho investorů už na to doplatilo. Na internetu je mnoho neprofesionálních nabídek, nabízející fantastické zhodnocení, které na první pohled vypadají věrohodně, ale nepodléhají žádné regulaci. Mnoho lidí o své vložené peníze velmi snadno přijde. Pro oblast kolektivního investování podléhá přísné regulaci a v celé Evropské unii je na velmi vysoké úrovni. Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka nabízí fondy i dluhopisy a podle recenzí a diskuzí je úspěšná. Stoupá vzhůru jako letadlo.

Situace na kapitálovém trhu

Situace na trhu je již dekádu v růstovém trendu, což je patrné i z recenzí. To je také důvod zvyšujícího se rizika tržního poklesu. Akciový růst, která stoupá nahoru jako letadlo, ale nebude pokračovat donekonečna. Lidé by měli být obezřetní v tom, do čeho investují. Trhy jsou na maximech a důvěra investorů více slábne. Investiční skupina DRFG cílí na opatrnější klienty, jenž chtějí porazit inflaci a vydělat si nad ni přibližně 2 až 3 % nad ni. Sice nedosáhnou zhodnocení asi 10 % ročně, jako má třeba v dlouhodobém období akciový index. Mezi klienty patří zejména fyzické osoby, ale i institucionální investoři, které musíte přesvědčit, aby své prostředky investovali. Investiční skupině DRFG Davida Rusňáka se je daří oslovovat, získává si jejich důvěru a může zhodnocovat i jejich investice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/12/30885-9-david-rusnak-drfg-1.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/12/30885-9-david-rusnak-drfg-1-150x150.jpgFrantišek RákocziInvesticeOsobní financeSponzorovánoDavid Rusňák,DRFG,incestiční skupiny,inverstování,komerční článek,rady profesionálů,sponzorovánoV zahraničí je dnes patrný trend přechodu z aktivních forem investování k pasivním. Lidé si začínají aktivně spravovat a zhodnocovat své peníze. Lidé své prostředky zhodnocují spíše prostřednictvím pasivních instrumentů a sledují výkonnost portfoliového koše nebo amerických indexů. Dnes mohou investovat i přes internet, aniž by museli sedat na...| peníze s rozumem