Stane se to velmi rychle: v měsíci vás překvapí několik nečekaných výdajů a vy se dostanete do finančních problémů. Najednou nebudete mít peníze na zaplacení účtů, na potraviny ani na další základní výdaje. Do výplaty bude ještě daleko, jenže vy budete muset peníze sehnat hned. Jako ideální řešení se v této situaci jeví nebankovní půjčka. Může totiž být zcela zdarma.

Bez poplatku je pro nové žadatele

Když vám někdo nabízí něco zdarma, je určitě dobré toho využít. Díky nabídce od Via SMS s.r.o. si vyzkoušíte, jaké to je rychle získat několik tisíc korun. Via SMS s.r.o. totiž nabízí nebankovní půjčku pro ty, kdo si u ní žádají poprvé, zcela zdarma. Každý si snadno půjčí až 8000 Kč na 30 dní a nezaplatí za to ani korunu navíc. Získá tak jedinečnou možnost, jak si princip nebankovního půjčování vyzkoušet. Ani další půjčení není drahé. Via SMS s.r.o. má nastaveny nízké poplatky.

Proč je to nejlepší volba?

Via SMS s.r.o. je prověřený poskytovatel nebankovních úvěrů, v České republice působí od roku 2011. Je držitelem licence od ČNB. Tu musí mít všechny společnosti, které poskytují nebankovní půjčky. Seznam společností je dostupný online na webu ČNB a tuto povinnost jim uložila novela zákona o spotřebitelském úvěru, která platí od prosince 2016 (více o ní zde). Navíc si od Via SMS může půjčit většina lidí, protože její půjčky jsou dostupné pro:

pracující osoby ve věku 20 až 68 let i pro ty, kdo nemohou ručit i ty, jimž banka nepůjčí (bez záznamu v registru).

Jak si půjčíte opravdu zodpovědně?

Vždycky musíte mít jistotu, že peníze stihnete vrátit. Je proto důležité si nejdříve udělat finanční rozvahu a zjistit, jak vysokou sumu můžete na půjčku „obětovat“. Jasno musíte mít v celkových měsíčních příjmech i výdajích. Pokud byste si půjčili více, než byste byli schopni vrátit, mohla by vás nebankovní půjčka dostat do problémů.

Obsah tohoto článku je sponzorovaný.
Web investicechytre.cz za tento obsah neodpovídá ani nenese zodpovědmnost za propagované produkty. Čtenáři by měli podniknout vlastní zvážení, než podniknout jakékoliv kroky týkající se předmětných společností či produktů.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/03/investicechytre.cz_viasms_cz_nahledovy.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/03/investicechytre.cz_viasms_cz_nahledovy-150x150.jpgFrantišek RákocziDluhyOsobní financedluhy,komerční článek,půjčky,sponzorovánoStane se to velmi rychle: v měsíci vás překvapí několik nečekaných výdajů a vy se dostanete do finančních problémů. Najednou nebudete mít peníze na zaplacení účtů, na potraviny ani na další základní výdaje. Do výplaty bude ještě daleko, jenže vy budete muset peníze sehnat hned. Jako ideální řešení se v této...| peníze s rozumem