I když by se mohlo zdát, že hypotéka je jednou z dalších půjček, a proto zde potřebujeme stejné dokumenty, opravdu tomu tak ve většině případů není. U půjčky potřebujete rodný list, věřitele, výpisy z účtu, občanský průkaz a čestné prohlášení. U hypotéky je to dost podobné, ale je tu pár rozdílů, které je dobré zmínit.

U hypotéky nepotřebujete věřitele, ale potřebujete nějaký objekt, kterým budete ručit. To znamená, že musíte mít nějaký objekt ve vlastnictví, kterým budete ručit a když nebudete splácet, tak vám takovýto majetek zabaví. Může to být nejenom byt, dům, ale také auto, nebo váš budoucí dům. Také zde budete potřebovat občanský průkaz a rodný list. Celý proces schvalování hypotéky je velmi dlouhý a pro člověka mnohdy vysilující. Banka zkoumá, jestli budete mít na splácení, jestli je váš projekt dobře vypracovaný a jestli nežádáte moc vzhledem k vašim možnostem splácení.

Pokud projdete celým tímto kolotočem a hypotéku vám schválí, pak přichází další hnusná část, a to dokazování toho, za co jste peníze utratili. Máte na výběr. Buď si necháte celkovou částku vyplácet postupně a budete dodávat v průběhu doklady o tom, za co jste peníze utratili, nebo si necháte částku vyplatit celou, ale do půl roku doložíte, za co jste s celou částku dělali a za co jste jí utratili.

Toto dokazování netoleruje zpoždění, a proto je důležité každou fakturu od řemeslníků neschovávat a zasílat ihned do banky, aby včas identifikovali, za co utrácíte půjčené peníze. Samozřejmě, že si kopii účtenky můžete pořídit a schovat pro případnou potřebu!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/2796929_hypoteka-hypoteky-banka-uver-bydleni-v0.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/2796929_hypoteka-hypoteky-banka-uver-bydleni-v0-150x150.jpgFrantišek RákocziOsobní financeRealitybydlení,hypotéky,realityvar sklikData = { elm: 'sklikReklama_73980', zoneId: '73980', w: 300, h: 250 }; I když by se mohlo zdát, že hypotéka je jednou z dalších půjček, a proto zde potřebujeme stejné dokumenty, opravdu tomu tak ve většině případů není. U půjčky potřebujete rodný list, věřitele, výpisy z účtu, občanský průkaz a čestné...| peníze s rozumem