Myslíte na budoucnost? Uvažujte, kam spolehlivě investovat vaše peníze? Nechcete riskovat či naletět pochybným spekulantům, kteří obchodují s cennými papíry? Pak si kupte byt jako investici. Ano, slyšíte dobře, investice do bytu je v dnešní době, kdy ceny bytů stále rostou a poptávka po nich převyšuje již léta nabídku, velice prozíravá a výhodná záležitost.

Nové trendy v oboru investicí stojí na straně investičních bytů

Dá se říci, že Češi v současnosti propadli jednoznačně investování do nemovitostí. A není divu. Podívejte se, jak vypadá náš bankovní trh? Jak nízké výnosy nabízí klasické spoření, které nepokryje často ani poplatky, o inflaci nemluvě. Zkrátka a dobře ti, co se před několika lety rozhodli investovat do pražských bytů, se nyní radují, protože byty v Praze od roku 2012 zhodnotily finance více než česká a evropská burza či zlato. Investice 1 milion korun do bydlení jim vydělala za pět let 680 tisíc. Ano, hodnota jejich investice díky vlastnímu bytu, vzrostla o 68 %, což je ještě o 4 % více než u bytů v Londýně. O oblibě investičních bytů hovoří i fakt, že v současnosti se prodává až 40 % bytů na českém trhu s nemovitostmi, jako investiční. A jaké byty jsou nejžádanější? Ani to není žádné tajemství. Jedná se o prodej bytů 2+kk či 2+1, které jsou určeny k dlouhodobému pronájmu. Jejich výhodou je, že se snadněji obsazují a mají také lepší poměr mezi pořizovací cenou a výší nájmu. Důležitá je samozřejmě nejen velikost, ale i lokalita. Vítězí Praha, Brno a také velká města.

Rezidenční projekt Britská čtvrť na Praze 5 zahájil již X. etapu prodeje

Jaké přináší investiční byt výhody?

Nemovitosti v dobré lokalitě si stabilně a dlouhodobě uchovávají svoji hodnotu. Investicí do bytu je možné dosáhnout zhodnocení vložených peněz až o 3 až 5 % ročně. V porovnání s akciovými trhy, jde o investici stabilní a s daleko menšími výkyvy. Přihlédněme také k faktu, že v ČR a především ve velkých městech, roste obliba a zájem o nájemní byty. Samozřejmě investiční byty mají i svá úskalí. Je nutné si uvědomit, že nejde o bezstarostnou investici. Musíte neustále zajišťovat obsazenost bytu, což v dnešní době není tak velký problém, dohlížet na platební morálku či zajistit občas i nějaké drobné opravy. Prodej bytu v případě nutnosti, také nemusí proběhnout ze dne na den. Ale v životě není nikdy nic zadarmo.

Nové byty v Praze 10 v Hostivaři jsou připraveny ihned k nastěhování.

Jaké jsou oblíbené pražské lokality pro koupi investičních bytů

Společnost FINEP nabízí v současnosti byty na prodej v řadě zajímavých developerských projektů. Ihned k dispozici jsou pro vás připraveny byty v atraktivní lokalitě na Praze 5 na Barrandově. Kaskády Barrandov navazují na unikátní přírodní park Prokopského údolí a filmovou čtvrť Barrandov. Na Praze 5 jsou v nabídce FINEP i další zajímavé byty, jež jsou součástí rezidenčního projektu Britská čtvrť. Milovníci Prahy 10 jistě ocení také klidnou lokalitu Malý háj, mezi Štěrboholemi a Dolními Měcholupy a nové byty, jež jsou součástí rezidenčního projektu Hostivař – Nad Přehradou. Zajímavé byty k prodeji, které se mohou stát vaší dobrou investicí, naleznete i na velmi oblíbeném Proseku.

Projekt Prosek Park se těší velké oblibě, nyní se realizuje již XIII. Etapa výstavby.

Jestliže uvažujte o koupi investičního bytu v Praze, kontaktujte společnost FINEP ještě dnes. Poskytnou vám všechny potřebné informace, které podpoří vaše dobré rozhodnutí zhodnotit vaše finanční prostředky pomocí investičního bytu.

Obsah tohoto článku je sponzorovaný.
Web investicechytre.cz za tento obsah neodpovídá ani nenese zodpovědmnost za propagované produkty. Čtenáři by měli podniknout vlastní zvážení, než podniknout jakékoliv kroky týkající se předmětných společností či produktů.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/03/investicechytre.cz_finep_cz_nahledovy-1024x557.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/03/investicechytre.cz_finep_cz_nahledovy-150x150.jpgStanislav KolaříkRealitySponzorovánoFinep,komerční článek,nemovitosti,reality,sponzorovánoMyslíte na budoucnost? Uvažujte, kam spolehlivě investovat vaše peníze? Nechcete riskovat či naletět pochybným spekulantům, kteří obchodují s cennými papíry? Pak si kupte byt jako investici. Ano, slyšíte dobře, investice do bytu je v dnešní době, kdy ceny bytů stále rostou a poptávka po nich převyšuje již léta nabídku,...| peníze s rozumem