Myslíte na budoucnost? Uvažujte, kam spolehlivě investovat vaše peníze? Nechcete riskovat či naletět pochybným spekulantům, kteří obchodují s cennými papíry? Pak si kupte byt jako investici. Ano, slyšíte dobře, investice do bytu je v dnešní době, kdy ceny bytů stále rostou a poptávka po nich převyšuje již léta nabídku, velice prozíravá a výhodná záležitost.

Nové trendy v oboru investicí stojí na straně investičních bytů

Dá se říci, že Češi v současnosti propadli jednoznačně investování do nemovitostí. A není divu. Podívejte se, jak vypadá náš bankovní trh? Jak nízké výnosy nabízí klasické spoření, které nepokryje často ani poplatky, o inflaci nemluvě. Zkrátka a dobře ti, co se před několika lety rozhodli investovat do pražských bytů, se nyní radují, protože byty v Praze od roku 2012 zhodnotily finance více než česká a evropská burza či zlato. Investice 1 milion korun do bydlení jim vydělala za pět let 680 tisíc. Ano, hodnota jejich investice díky vlastnímu bytu, vzrostla o 68 %, což je ještě o 4 % více než u bytů v Londýně. O oblibě investičních bytů hovoří i fakt, že v současnosti se prodává až 40 % bytů na českém trhu s nemovitostmi, jako investiční. A jaké byty jsou nejžádanější? Ani to není žádné tajemství. Jedná se o prodej bytů 2+kk či 2+1, které jsou určeny k dlouhodobému pronájmu. Jejich výhodou je, že se snadněji obsazují a mají také lepší poměr mezi pořizovací cenou a výší nájmu. Důležitá je samozřejmě nejen velikost, ale i lokalita. Vítězí Praha, Brno a také velká města.

Rezidenční projekt Britská čtvrť na Praze 5 zahájil již X. etapu prodeje

Jaké přináší investiční byt výhody?

Nemovitosti v dobré lokalitě si stabilně a dlouhodobě uchovávají svoji hodnotu. Investicí do bytu je možné dosáhnout zhodnocení vložených peněz až o 3 až 5 % ročně. V porovnání s akciovými trhy, jde o investici stabilní a s daleko menšími výkyvy. Přihlédněme také k faktu, že v ČR a především ve velkých městech, roste obliba a zájem o nájemní byty. Samozřejmě investiční byty mají i svá úskalí. Je nutné si uvědomit, že nejde o bezstarostnou investici. Musíte neustále zajišťovat obsazenost bytu, což v dnešní době není tak velký problém, dohlížet na platební morálku či zajistit občas i nějaké drobné opravy. Prodej bytu v případě nutnosti, také nemusí proběhnout ze dne na den. Ale v životě není nikdy nic zadarmo.

Nové byty v Praze 10 v Hostivaři jsou připraveny ihned k nastěhování.

Jaké jsou oblíbené pražské lokality pro koupi investičních bytů

Společnost FINEP nabízí v současnosti byty na prodej v řadě zajímavých developerských projektů. Ihned k dispozici jsou pro vás připraveny byty v atraktivní lokalitě na Praze 5 na Barrandově. Kaskády Barrandov navazují na unikátní přírodní park Prokopského údolí a filmovou čtvrť Barrandov. Na Praze 5 jsou v nabídce FINEP i další zajímavé byty, jež jsou součástí rezidenčního projektu Britská čtvrť. Milovníci Prahy 10 jistě ocení také klidnou lokalitu Malý háj, mezi Štěrboholemi a Dolními Měcholupy a nové byty, jež jsou součástí rezidenčního projektu Hostivař – Nad Přehradou. Zajímavé byty k prodeji, které se mohou stát vaší dobrou investicí, naleznete i na velmi oblíbeném Proseku.

Projekt Prosek Park se těší velké oblibě, nyní se realizuje již XIII. Etapa výstavby.

Jestliže uvažujte o koupi investičního bytu v Praze, kontaktujte společnost FINEP ještě dnes. Poskytnou vám všechny potřebné informace, které podpoří vaše dobré rozhodnutí zhodnotit vaše finanční prostředky pomocí investičního bytu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/03/investicechytre.cz_finep_cz_nahledovy-1024x557.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2018/03/investicechytre.cz_finep_cz_nahledovy-150x150.jpgStanislav KolaříkRealitySponzorovánoFinep,komerční článek,nemovitosti,reality,sponzorovánoMyslíte na budoucnost? Uvažujte, kam spolehlivě investovat vaše peníze? Nechcete riskovat či naletět pochybným spekulantům, kteří obchodují s cennými papíry? Pak si kupte byt jako investici. Ano, slyšíte dobře, investice do bytu je v dnešní době, kdy ceny bytů stále rostou a poptávka po nich převyšuje již léta nabídku,...| peníze s rozumem