Investování v posledních letech zajímá čím dál více lidí. Není se čemu divit, protože v době krize je ošemetné nechávat své peníze ležet na účtech a nenechat je nějakým způsobem zúročit. S tím vám hravě pomůže investice, ovšem není investice, jako investice!

Proč investovat pravidelně?

Pokud máte větší sumu peněz, pak je jednoduché je investovat například do jedné firmy, nebo do jedné komodity a tak získávat další finanční prostředky. Ovšem zde nastává problém. Svých peněz se musíte na čas vzdát tím způsobem, že nemůžete říci, že dneska potřebujete koupit ledničku a přes to nejede vlak. Vyřízení vrácení peněz zpět trvá několik měsíců a tak ledničku, i
když ji nutně potřebujete, si budete moci koupit opravdu až za pár měsíců. Dalším faktorem je riziko, které nese investice do jedné firmy, či komodity. U firmy máme v dnešní době krize možnost pádu akcií a tím vrůstá šance, že místo abyste vydělali, tak proděláte. Podobné je to i u komodit. Proto je lepší pravidelně a různě investovat.

Co tím myslím?

I když máte vekou sumu peněz, tak ji rozložte na jednotlivé díly. Ty pak zainventujte do různých firem a komodit. Pokud nějaká firma zkrachuje, nebo dojde k poklesu ceny akcií, pak neproděláte všechny peníze a můžete si být jistí, že někde jinde vám investované peníze vydělávají, a tak si můžete pomalu, ale jistě ztrátu vynahradit.

Řiďte se proto radami profesionálů, protože ti opravdu vědí, o čem mluví.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/276151.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/276151-150x150.jpgJosef ŠoupalInvesticeinvestování,základyvar sklikData = { elm: 'sklikReklama_73980', zoneId: '73980', w: 300, h: 250 }; Investování v posledních letech zajímá čím dál více lidí. Není se čemu divit, protože v době krize je ošemetné nechávat své peníze ležet na účtech a nenechat je nějakým způsobem zúročit. S tím vám hravě pomůže investice, ovšem není investice,...| peníze s rozumem