Představte si situaci, ve které vás chytne revizor v trolejbusu, a protože nemáte platnou jízdenku, dá vám pokutu ve výši třeba 500,-Kč. Vy u sebe tuto částku nemáte, a tak si vezmete doklad o pokutě s tím, že tuto pokutu zaplatíte později. Čas plyne a váš doklad skončil v propadlišti dějin. Protože to už je nějaký ten pátek a nikdo nic nepsal, tak si myslíte, že se dluh promlčel a vy si začínáte mnout ruce nad tím, jak jste nad všemi vyzráli. To je ovšem obrovský omyl. Vymahatelé čekají jen na to, až vám bude osmnáct!

Toto je typický příklad toho, jak se mohou ještě děti snadno a nevinně zadlužit. Nemluvíme tady teď o 500,-Kč, ale klidně o 30 000,-Kč, protože za pár let se z dluhu 500,-Kč bezproblémově stane dluh, který se hravě může pohybovat okolo částky 30 000,-Kč. A tak místo toho, abyste nad revizorem vyzráli, teď budete muset platit obrovské částky jen proto, že jste před pěti, šesti, nebo osmi lety nezaplatili pokuty za černou jízdu.

Dávejte tedy na své pohledávky pozor a opravdu neplatí ve financích, že to co oko nevidí, to srdce nebolí, protože všechno mají věřitelé poznamenané a i „pitomá“ pokuta vás později může zadlužit na dlouho dobu. Proto je lepší vždy platit v čas, abyste pak nemuseli mít zbytečné problémy.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/3236664_penize-pujcky-dluhy-v0.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/02/3236664_penize-pujcky-dluhy-v0-150x150.jpgJosef ŠoupalDluhyOsobní financedluhy,penálevar sklikData = { elm: 'sklikReklama_73980', zoneId: '73980', w: 300, h: 250 }; Představte si situaci, ve které vás chytne revizor v trolejbusu, a protože nemáte platnou jízdenku, dá vám pokutu ve výši třeba 500,-Kč. Vy u sebe tuto částku nemáte, a tak si vezmete doklad o pokutě s tím, že tuto...| peníze s rozumem