Půjčka od zaměstnavatele patří sice k těm, ke kterým se většina z nás nechce uchýlit, ale je to jenom o hlavě. Kdo by si chtěl půjčovat od šéfa?

Tato forma má ale krom „jak to vypadá“ víceméně samá pozitiva. Přináší jedinečnou možnost, jak snadno získat větší obnos peněz. Zaměstnavatel přímo ví komu peníze půjčí, nemusí se dokládat příjem (že by ho doložil sám sobě?) a především nemá takové podmínky jako třeba banka. Je doložena většinou jednoduchou smlouvou. Zaměstnavatel se většinou nebojí peníze půjčt, protože v případě neplacení, si může splátky strhávat z měsíčního platu. Tímto to je výborný nástroj ručení. Ne každý zaměstnavatel je však ochotný toto udělat, proto je i přes své výhody tato forma málo nevyužívaná.

Výhody:

  • nízká rizikovost
  • pomalu žádná administrativa
  • rychlé vyřízení
  • jistota na obou stranách
  • výpis z trestního rejstříku se neprokazuje
  • vše jasně a osobně

Tato forma půjčky zajistí přesně a jasně, na čem obě dvě strany jsou, je to jednoduché, a hlavně osobní, což je nejdůležitější. Vy víte kdo Vám přesně půjčuje, a on ví komu přesně půjčil své finanční prostředky. Zaměstnavatel Vám většinou nedá nějaké drastické podmínky, ani vysoký úrok.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 65 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
http://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/12/pujcka.jpghttp://investicechytre.cz/wp-content/uploads/2017/12/pujcka-150x150.jpgMarkéta KyseláDluhyOsobní financedluhy,půjčky,zaměstnanecPůjčka od zaměstnavatele patří sice k těm, ke kterým se většina z nás nechce uchýlit, ale je to jenom o hlavě. Kdo by si chtěl půjčovat od šéfa? Tato forma má ale krom 'jak to vypadá' víceméně samá pozitiva. Přináší jedinečnou možnost, jak snadno získat větší obnos peněz. Zaměstnavatel přímo...| peníze s rozumem